Użytkownicy

« Wróć do Użytkownicy - lista

Barbara

W serwisie od: January 25th, 2014

Zajmuje się:

Jestem prawnikiem, psychologiem i dziennikarzem, w kolejności, w której napisałam. W dziennikarstwie piszę co mi w duszy gra, ale uważam by było to sensowne, miało treść i spełniało społeczną rolę.

Najnowsze artykuły od Barbara

Najnowsze komentarze od Barbara

  • "Gdzie pan się w moim komentarzu dopatrzył braku szacunku do meneli jako ludzi? Moim zdaniem mój komentarz to raczej przejaw troski o tych ludzi, bo ni" on Dżuma XXI wieku?
  • "Wiedzę o dżumie czerpałam z wikipedii. Przykro mi, ale nie wiedziałam, że wiadomości encyklopedyczne trzeba cytować, a w przypisach podawać żródło: en" on Dżuma XXI wieku?
  • "Dzisiaj szłam ulicą miasta, chodnikiem szedł " przedsiębiorca" zbierający puszki po piwie. Może zachowałam się mało empatycznie i dałam się ponieść st" on Dżuma XXI wieku?
  • "Chciałam tylko dodać , że nie godzę się na wymianę elit z niesłusznych politycznie na słuszne politycznie!!! Jeśli chce się dać państwu nowe elity, t" on Dżuma XXI wieku?
  • "Dziś studenci medycyny we Wrocławiu odmówili pracy w szpitalu przy chorych na COVID 19, bo boją się o siebie, że się zarażą!!! Moja mama powiedziała, " on Dżuma XXI wieku?
  • "A pani przeczytała ze zrozumieniem cały artykuł, czy tylko nagłówek? Bo ja piszę, że trzeba rozróżnić przypadki, kiedy rozwód jest koniecznością, a ki" on Co Bóg złączył…
  • "A jak wyście przygotowywali się do przeżycia tej najjaskrawszej Nocy w roku - Nocy Wigilijnej? Są na to różne sposoby i różne drogi, by poznać smak w" on „Gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi, Ciemna Noc w jasności brodzi…”
  • "Moja koleżanka poleciła mi genealogię Komorowskich i Kaczyńskich prof. Minakowskiego jako wybitnego specjalistę w dziedzinie genealogii / bard środowi" on „Ja wysiadłem na przystanku Niepodległość, Wy jak chcecie, idźcie dalej!”
  • "Hitem sieci jest wypowiedż J. Kaczyńskiego o tym, że nie będzie zgody na opluwanie Polski i demokratycznie wybranego przez naród rządu i że pierwszym " on „Ja jestem Złem!”
  • "Chciałam jeszcze dodać a propos walk o prawa kobiet, że doprowadzone są one dzisiaj do takich absurdów, że feministki serwują nam takie koszmarki styl" on Za zdrowie pań, za zdrowie!
Niezależne Media

Niezależne Media to dziennikarze obywatelscy, recenzenci kultury, whistleblowerzy i działacze społeczni. Jesteśmy jednym z najstarszych portali dziennikarstwa oddolnego. Nie łączy nas światopogląd, łączy nas chęć wyrażania poglądów i konstruktywnej dyskusji. Dołącz do nas i publikuj.