O nas

Serwis niezaleznemedia.pl powstał w 2008 roku z zamiłowania do wolnej kultury i niezależnego myślenia. Nie podlegamy presji ekonomicznej, technologicznej oraz ideowej. Publikować u nas może  każdy, ale musi spełniać kilka kryteriów – twórczość powinna być autentyczna, zaangażowana i prezentować subiektywny punkt widzenia.

Akceptujemy dowolną twórczość pisarską i audiowizualną. Jesteśmy platformą dziennikarstwa oddolnego, która prezentuje niezależne poglądy autorów i umożliwia bezpieczne informowanie o nieprawidłowościach godzących w interes publiczny.

Współpraca

Zachęcamy do współpracy wszelkiego rodzaju organizacje prospołeczne, aktywistów, sportowców, niezależnych dziennikarzy, sygnalistów, performerów, artystów, wydawców książek, filmów oraz muzyki. Do publikacji dopuszczamy tylko unikalne i wysokiej jakości artykuły podejmujące ważne dla Was tematy.

Możesz sam napisać wyjątkowy artykuł a my pomożemy w jego publikacji. Jeżeli nie czujesz się nasiłach w słowie pisanym i chcesz żebyśmy opisali, zrecenzowali twoją działalność,  twórczośc, daj nam znać.

Kontakt

redakcja@niezaleznemedia.pl

Niezależne Media to dziennikarze obywatelscy, recenzenci kultury, whistleblowerzy i działacze społeczni. Jesteśmy jednym z najstarszych portali dziennikarstwa oddolnego. Nie łączy nas światopogląd, łączy nas chęć wyrażania poglądów i konstruktywnej dyskusji. Dołącz do nas i publikuj.