Użytkownicy

« Wróć do Użytkownicy - lista

Barbara

W serwisie od: January 25th, 2014

Zajmuje się:

Jestem prawnikiem, psychologiem i dziennikarzem, w kolejności, w której napisałam. W dziennikarstwie piszę co mi w duszy gra, ale uważam by było to sensowne, miało treść i spełniało społeczną rolę.

Najnowsze artykuły od Barbara

Najnowsze komentarze od Barbara

  • "Chciałam przeprosić za lapsus językowy. Wdarł się błąd, ma być nie do Najświętszego testamentu, a oczywiście do Najświętszego Sakramentu!" on Szatański Świat?
  • "Ta notka jest o bohaterach. Zbliża się czas, kiedy bohaterstwo jest w cenie. A może nie? Rocznica ogłoszenia Stanu Wojennego. W tych dniach do głosu d" on Orzeł… wylądował?
  • "Muszę tu napisać na temat szarej sfery podatkowej seksualnego biznesu w Polsce, bo tego nie zaznaczyłam w artykule z racji ograniczeń ramowych, o co i" on Szanuj Bliźniego swego jak siebie samego!
  • "Tak a conto tego artykułu to najlepszym przykładem zezwierzęcenia młodzieży jest ta sprawa z tą czternastolatką, którą koledzy i rówieśnicy kierowani " on LGBT – Czy to droga warta życiowego wyboru?
  • "Wara specom od moralności od sekretów alkowy! Jak ludzie się kochają i pragną, to niech tak sobie okazują miłość fizyczną jak uważają, że jest dla nic" on Marzysz kochać po… francusku?
  • "Zwolennicy modnych trendów politycznych twierdzą, że Polska to kraj ciemnogrodu i homofobów, co widać po nienawistnych wobec gejów komentarzach na fa" on Mów mi Kain!
  • "Przepraszam moich wielbicieli, w tekście w słowie " uważa" wdarł się błąd. Lapsus językowy, jest " uwarza' wdarł się zapewne z powodu szybkiego pisani" on „… Gdyby wzbudził w sercach złych ludzi czar modnego walca francois…”
  • "A propos Objawień. Różnie ludzie do nich podchodzą w zależności od stopnia siły swojej wiary. Wierzący twierdzą, że to Objawienia - dar dany człowiek" on Sen mara, Bóg wiara …
  • "De gustibus non disputandum est. Nie będę więc narzekać, że nie wszystkich zadowoliłam i nie będę się gniewać na ludzi, którym poglądy zawarte w artyk" on Kierunek – Życie… bez Dogmatu
  • "Znamienne jest to, że film jest o czarnych imigrantach, a główny bohater też jest czarny. Nie podejmuje w ogóle imigrantów z krajów arabskich, którzy " on Czemu zaufać: miłości chrześcijańskiej czy… zdrowemu rozsądkowi?

Niezależne Media to dziennikarze obywatelscy, recenzenci kultury, whistleblowerzy i działacze społeczni. Jesteśmy jednym z najstarszych portali dziennikarstwa oddolnego. Nie łączy nas światopogląd, łączy nas chęć wyrażania poglądów i konstruktywnej dyskusji. Dołącz do nas i publikuj.