Tomasz Lis pozywa „Super Express”

Czwartkowy „Super Express” zarzuca Tomaszowi Lisowi, że w swoim ostatnim – poniedziałkowym programie „Tomasz Lis na żywo”, zaprosił „niewiarygodnych świadków”, którzy widzieli, jak Radosław Majdan i Piotr Świerczewski pobili policjantów. Bulwarówka uważa także, że nagranie z monitoringu zostało sfałszowane.

W ostatnim programie „Tomasz Lis na żywo” gośćmi byli: podinsp. Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji, podinsp. Maciej Karczyński z policji w Szczecinie, a także Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Jarosław Chwastek.

W programie ujawniono zapis z kamery przemysłowej, na którym widać co działo się w nocy, w której policjanci zatrzymali piłkarzy. Tomasz Lis do studia zaprosił także świadków tamtych wydarzeń. Stwierdzili oni, że policjanci nie byli zainteresowani ich zeznaniami. „Super Express” w czwartkowym numerze podważył wiarygodność zarówno nagrania, jak i zaproszonych do studia świadków i określił ich minem „niewiarygodni”, a cały program nazwał „skandalicznym”. Tabloid powołuje się także na anonimowego eksperta, który twierdzi, że przedstawiony w programie materiał został wcześniej „pocięty”.

Tomasza Lis w wywiadzie dla portalu tomaszlisnieoficjalnie.pl powiedział, że w przyszłym tygodniu do sądu trafi pozew przeciwko dziennikarzowi i redaktorowi „Super Expressu”. – To będzie proces za kilkanaście publikacji wskazujących na notoryczne, regularne naruszanie dóbr osobistych moich i mojej żony. Brutalnie pozbawiono nas prywatności. „Super Express” dopuszcza się insynuacji i oszczerstw, ale także ordynarnych kłamstw – mówi Tomasz Lis. – W sprawie „Super Expressu” byliśmy cierpliwi, ale jest taki moment, kiedy trzeba powiedzieć „dość” i poprosić o ochronę sąd. Jeśli chodzi o wysokość odszkodowania, to dopracowują tę kwestię adwokaci – dodaje Lis.

28 lipca koszalińscy policjańci w Mielnie zatrzymali Radosława Majdana i Piotra świerczewskiego pod zarzutem znieważenia funkcjonariuszy. W nocy policję wezwali mieszkańcy jednego z pensjonatów, którym nie odpowiadało głośne zachowanie piłkarzy. Na miejscu wywiązała się awantura, w której piłkarze mieli pobić policjantów.

Rating: 3.8/5. From 33 votes.
Please wait...

15 komentarzy do “Tomasz Lis pozywa „Super Express””

 1. Lis to taki zarozumialec i ukryty wielbicie postkomuny i ustaleń okrągłego stołu,słynie też z obrony wolności słowa czego dowodem wiele spraw z jego powództwa ha ha ha …….dobre co ?

 2. ten FUKS to zwykły zdrajca ,jak się nie zmieni to Pan Bóg nie odpuści mu ,a nie wiadomo czy ludzie go usprawiedliwią .U Jankesów takie numery by nie przeszły .

 3. zastanawia mnie jak on może długo wystać z tym miękkim kręgosłupem ,nie jest dziennikarzem wysokich lotów,stąd moje zdziwienie,kto go wpuścił do telewizji i w jakim celu.
  Oczekuję odpowiedzi.

 4. nigdy nie zapomnne kiedy to lisek chytrusek będąc dyrektorem programu po śmierci papieża jana pawła wygonił wszystkich swoich pracowników i sam wsadził swoją rudą gębe przed kamery żeby sie lansować, bo oglądalność była szczególnie duża.

 5. TY CZLOWIEKU POWINIENES SIEDZIEC W KICIU ZA OBRAZANIE PREZYDENTA KACZYNSKIEGI I JEGO ZONE CORKE MATKE BRATA JAROSLAWA; TWOJE WYPOCINY SA TAK WIARYGODNE JAK TY::BYLY MALZONEK; LIS JESTES OBLUDNY OSZUST:

 6. bolesna prawda, przykre to bardzo ale te wszystkie komentarze są zgodne z prawdą…. są nawet zbyt delikatne aby odzwierciedlić wiernie rzeczywistośc

 7. Tomasz Lis to kiepski dziennikarz. Dziennikarstwo w wykonaniu T. Lisa jest dalekie od podstawowych zasad moralnych, nastawione na koniunkturę polityczną wg. zasady – stać mnie na każdą nierzetelność,taki mało inteligentny cwaniak.Uważa,że widz/słuchacz jest pozbawiony logiki.

 8. Koleś jest produktem „placu powstańców” czyli TAI (telewizyjna agencja informacyjna) tu się szkilił i zdobywał ostrogii…. jest wcieleniem wujka samo zło w lisiej skórze niech Pan mu wybaczy bo wie co czyni… Psusja systemowa i moralna, Agitator Wątpliwie moralnych zachowań – pedalstwo i lessfilia… Wszystko to po prostu bajka elewacja dla ubogich oraz biednych dusz naszych.
  Niech Szczeźnie odkryty Hańbą – zapamiętajcie to temu kolesiowi.
  Janek ze 102
  Pomówienia dla was Ludzie 🙂
  Kanał z tym kolesiem…

 9. a mnie jest szkoda czasu i checi wypowiadac sie na temattego czlowieka, to maskotka ruda, plus pseudo ksiadz Sowa,wcale nie madra glowa,przeciez czyny swiadcza o czlowieku, a nie to co mowi,PO OWOCACH ICH POZNACIE, ludziom opadly luski z oczu i wiadomo,ze program lisa to oglupianie i pranie mozgu przez antypolskie media, wole sie wyspac anizeli sluchac tego cepa medialnego

 10. Ten kolega z telewizji to zrzutek postkomunistyczny z rodzinnego nadania krętacz i ubecki pomiot – czego tu oczekujecie? prawdy? no chyba, że radzieckiej prawdy o to macie zagwarantowane co widać i słychać w jego pseudo audycji w tv. szef tego panicza też nie z jednego pieca chleb podkradał i Braun ci jego imię obecnie – słowem reżimowe dzieci i kasa wasza leci do śmieci 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *